Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Струмска слава доближи върха след обрат в Симитли

Тимът на Струмска слава надви с 3:1 Септември (Симитли) в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Отборът на Владимир Димитров постига успеха след обрат, тъй като домакините поведоха с гол на Крум Николов още в 13-ата минута. През втората част играчите от Радомир вкара цели три гола и стигнаха до шестата си победа през тази кампания. Голмайсторът на тима Борис Николов (60, 66) обърна резултата с два гола в рамките няколко минути. Милислав Попович в 85-ата минута също се разписа и Струмска слава се изкачи на трето място във временното класиране с актив от 20 точки.

Съставът на Димитров се изравни с втория Спартак (Варна), а лидерът Хебър, който прекъсна победната серия на Струмска слава през миналата седмица е лидер с 22 точки. Пазарджаклии и варненци обаче са с един мач по-малко. Поражението е четвърто за домакините от Симитли, които останаха с 12 точки на осмо място.

Септември (Симитли) - Струмска слава 1:3
1:0 Крум Николов (13)
1:1 Борис Николов (60)
1:2 Борис Николов (66)
1:3 Милислав Попович (85)