Литекс взе точка в Дупница и се измъкна от зоната на изпадащите

Марек и Литекс завършиха 1:1 в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Дупничани откриха резултата чрез Евгени Илиев още в 17-ата минута. Домакините задържаха совята преднина до 75-ата минута, когато Християн Петров изравни.

С точката Марек се утвърди в средата на класирането, докато тя бе по-важна за ловчанлии, които се измъкнаха от зоната на изпадащите отбори за сметка на Добруджа.

МАРЕК - ЛИТЕКС 1:1

1:0 Евгени Илиев 17
1:1 Християн Петров 75

МАРЕК: 12. Младенов, 16. Калайджийски, 5. Арсов, 13. Георгиев, 45. Гьонов, 8. Любенов, 88. Илиев, 14. Близнаков, 99. Йорданов, 77. Иванов, 19. Панталеев

ЛИТЕКС: 99. Шаламанов, 11. Минков, 97. Атанасов, 22. Николов, 5. Ганев, 4. Зайденов, 15. Петров, 23. Георгиев, 21. Капитанов, 19. Митков, 17. Папазов