Добруджа: Играхме добре, но и късметът ни помогна

Добруджа победи с 2:1 като гост втория отбор на ЦСКА 1948 в мач от деветия кръг на Втора лига. Селекцията на Стефан Славов измъкна трите точки в последните секунди на срещата и изплува от зоната на изпадащите.

Гол в добавеното време носи успех на Добруджа над дубъла на ЦСКА 1948

„Поредният труден мач за нашия отбор. Най-важното е, че го спечелихме, защото изпитваме недостиг на точки. Играхме добре, но и късметът ни помогна. Много се борихме. Неслучайно поведохме в резултата, имахме още две възможности за гол през първото полувреме. След почивката обаче предоставихме инициативата на съперника, вероятно и защото силите ни се поизцедиха. Допуснахме изравняване на резултата. След това обаче се вдигнахме, като за това помогнаха и някои от влезлите като резерви. Затворихме се и изчаквахме подходящи моменти за контраатаки. Накрая усилията ни бяха възнаградени. Вече забравяме този мач и продължаваме да работим за да надграждаме“, коментира пред Sportal.bg главният мениджър на добричлии Венцислав Желев.