Спартак (Варна): Разочаровани сме от поведението на пом.треньора на Левски (Лом)

Снощи Спартак (Варна) измъкна 2:1 в последните секунди на домакинския си двубой с Левски (Лом) от деветия кръг на Втора лига. Примесени чувства навя този успех у „соколите“.

За тях говори пред Sportal.bg изпълнителният директор на варненци Красимир Кузманов: „Разочаровани сме от поведението на пом.треньора на Левски (Лом). В 88- ата минута при резултат 1:1, гостите започнаха да извършват смяна. Футболистът им, който заявиха, че ще напусне терена, близо 5 минути не разбра, че ще бъде сменен. Когато най-накрая разбра и тръгна да излиза от терена, пом.треньорът му извика: „Падай“.

Подобни указания не отговарят на треньор, не само от професионалния, но и аматьорския футбол. Относно мача, това беше изключителна трудна, но пък сладка победа. Не започнахме добре срещата и още в началните й минути се оказахме изоставащи в резултата. За пореден път обаче намерихме сили да достигнем до крайния успех. Футболистите ни се раздадоха максимално. След като изравнихме резултата, доминирахме докрая. Създадохме много голови положения. Липсваше ни късмет, иначе щяхме да бием по- изразително. Този мач е поредното доказателство, че силите във Втора лига са абсолютно изравнени“.