Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Страхил Попов отново не игра за Хатайспор

Страхил Попов за четвърти пореден път остана извън групата на Хатайспор, а отборът му победи с 2:0 като гост Ризеспор и записа втори успех от началото на сезона в Турция. Головете паднаха в последните десет минути, а техни автори станаха Маме Бирам Диуф (81') и Аюб Ел Кааби (89').

Фенербахче допусна първа грешна стъпка - 1:1 у дома срещу Сивасспор. Брайт Осави-Самюъл даде преднина на "фенерите" в 23-ата минута, но в самия край на полувремето Педро Енрике изравни от дузпа. По този начин Фенербахче събра 10 точки, колкото имат още Бешикташ, Коняспор и Трабзонспор.

Тимът от Трабзон направи 2:2 с Галатасарай в дербито на кръга. Емре Кълънч вкара и двата гола за гостите от Истанбул, но Андреас Корнелиус и Антъни Нуакаеме спасиха домакините от първа загуба през сезона. В друг неделен мач Гьозтепе надви с 2:1 Истанбул Башакшехир.