Севлиево победи Локомотив в Дряново

Едноименният тим на Севлиево надигра с 2:0 в Дряново местния Локомотив. Двубоят е от шестия кръг на Северозападна Трета лига. С двете си попадения Мирослав Радев стана герой за селекцията на Ферарио Спасов. Той откри резултата още в 7-ата минута след центриране на съотборник. До почивката дряновския страж обаче спаси още три опасности пред вратата си. Локомотивци пък създадоха две ситуации. През второто полувреме гостите вкараха още веднъж, но рефера не зачете попадението заради засада и вдигна червен картон на човек от скамейката на Севлиево, който оспори решението му. С намален състав севлиевци предадоха инициативата на съперника. Николай Банов пропусна да изравни. Капитанът Илиян Трифонов пък изби топката от голлинията. Христо Цонев също се размина с гола. Накрая Радев пак вкара след центриране. Двубоят беше наблюдаван от доста фенове по трибуните.