Късни голове зарадваха Левски (Крумовград) в Карлово

Отборът на Левски (Крумовград) постигна много труден успех с 2:0 в гостуването си на Левски (Карлово). Двубоят от 6-ия кръг на Югоизточната Трета лига бе решен с голове в последните минути на резервите Петър Христов (79) и Георги Йотовски (90). Съставът на Стефан Генов трябваше доста да се изпоти за трите точки и четвъртата си поредна победа в шампионата. Едва 11 минути преди края нападателят Христов, който се завърна в игра след травма, се разписа с плътен удар от десетина метра. Таранът бе оставен непокрит в наказателното поле след изпълнение на странично хвърляне и даде аванс на гостите. Новакът в групата след бърза контраатака стигна и до втори гол в последните секунди. Вратарят Георги Ставрев спаси първия удар към своята врата, но при добавката връхлитащия Йотовски удвои с първото си попадение за клуба.

Както е известно, Левски (Крумовград) пропусна предния кръг поради много болни в състава на Розова долина. Тимът на Генов вече има 12 точки и заема четвърта позиция. Четвъртото поражение за Левски (Карлово) пък остави тима на 12-то място с шест точки.