Волов надигра трудно Доростол

Волов (Шумен) спечели с 3:1 срещу гостуващия му Доростол (Силистра) в мач от петия кръг на Североизточната Трета лига. Първата част беше равностойна, а вратарите скучаеха.

Домакините нанесоха своя удар в началото на второто полувреме, чрез Калоян Петков. Той шутира неспасяемо по диагонала в 47-ата минута. В 52-ата пък реализира с глава след центриране отляво. Четвърт час преди края гостите изпълниха корнер, настана суматоха и Николай Николаев върна един гол.

После Симеон Симеонов и Станислав Джамбазов пропуснаха да изравнят.

Малко преди последния съдийски сигнал Сонер Хюсеин преодоля силистренския централен защитник и ударът му по диагонала доведе до 3:1.