Левски (Лом) мина през Червен бряг и чака Локомотив (София)

Отборът на Левски (Лом) продължава напред в турнира за Купата на България след успех с 4:0 като гост на Партизан (Червен бряг). Първо Мариян Огнянов се разписа в 37-ата минута след удар от 10 метра до голлинията. До гола мачът беше равностоен, но след това левскарите наложиха надмощие. През втората част Андон Гущеров беше точен след изпълнение на дузпа, отсъдена след нарушение на Пенев срещу Йордан Георгиев. Попадението падна в 49-ата минута, след което Левски (Лом) стигна до още две попадения. В 74-ата минута Йордан Георгиев прехвърли вратаря на домакините, а в 88-ата минута Георги Иванов засече с глава добро центриране на Кутев.

Всички резултати и голмайстори от втория кръг на турнира за Купата на България

Втородивизионният тим ще срещне на 1/16-финалите Локомотив (София), а мачът ще се играе в Лом.