Марек посреща Левски на "Бончук"

Отборът на Левски ще гостува на Марек (Дупница) в 1/16-финален сблъсък от турнира за Купата на България. Това стана ясно, след като тимът от Втора лига разби с 3:0 като гост Черноломец (Попово) в мач от втория кръг на турнира.

Симеон Димитров отбеляза първото попадения за дупничани в 27-ата минута, а през втората част два гола отбеляза Евгений Илиев, който първо удвои в 62-ата минута, а в 89-ата минута оформи и крайния резултата за успеха на Марек. Сега клубът от Дупница ще посрещне на “Бончук” Левски, като двубоят ще се играе на 22 септември. Сблъсъкът ще се реши в един мач.

ЧЕРНОЛОМЕЦ (ПОПОВО) - МАРЕК 0:3
0:1 С. Димитров (27)
0:2 Евгений Илиев (62)
0:3 Евгений Илиев (89)

ЧЕРНОЛОМЕЦ (ПОПОВО): Радосвет Христов, Невен Венков, Васил Марков, Денислав Петков, Беадир Беадиров, Тихомир кънев, Диян Димитров, Светослав Славчев, Явор Тодоров, Ясен Василев, Радослав Матеев.

Резерви: Димитър Пантев, Пламен Петров, Теодор Иванов, Пламен Иванов, Тодор Кънчев, Калин кънчев, Ивайло Иванов

МАРЕК: Пламен Младенов, Иван Калайджийски, Антонио Арсов, Евгени Тунтев, Румен Гьонов, Кристиян Любенов, Евгений Илиев, Александър Близнаков, Милен Иванов, Симеон Димитров, Димитър Панталеев
Резерви: Константин Костадинов, Георги Георгиев, Иван Влахов, Даниел Васев, Димитър Владимиров, Филип Ангелов, Христо Каймакански