Левски ще търси нови 3 точки в трудното домакинство срещу Арда - на живо със съставите на двата тима

Банско удари Созопол за Купата

Тимът на Банско се класира за 1/16-финалите за Купата на България, след като надви с 3:1 Созопол в мач от втория кръг на турнира. Домакините надвиха своя съперник с голове на Борислав Хазуров в 9-ата минута, Денис Ангелов в 38-ата минута и резервата Милен Лефтеров в 88-ата минута. Малко преди това друг играч, който се появи от пейката на терена Венцислав Гюзелев бе точен за гостите, но напълно заслужено играчите на Елидиано Лима продължават напред. Следващият кръг Борис Галчев и компания ще приемат Пирин (Благоевград). Лошата новина от днес за домакините е, че Хазуров получи травма и след гола си трябваше да бъде заменен принудително.

БАНСКО - СОЗОПОЛ 3:1
1:0 Хазуров (9)
2:0 Денис Ангелов (38)
2:1 Гюзелев (85)
3:1 Лефтеров (88)

БАНСКО: Атанас Тъпигьозов, Марио Димитров, Йордан Лечов, Борис Божинов, Костадин Слаев, Костадин Василев, Борис Галчев, Димитър Стоев, Милко Георгиев, Борислав Хазуров, Денис Ангелов
Резерви: Иван Димитров, Веско Весков, Кристиян Балтов, Милен Лефтеров, Никола Мицански, Милен Златков, Теордор Чолев

СОЗОПОЛ: Стамен Бояджиев, Атанас Ташолов, Георги Радев, Тодор Петков, Петър Кюморджиев, Диян Лефтеров, Антонио Ласков, Сава Савов, Галин Димов, Иван Тренчев, Борис Тютюков
Резерви: Александър Павлов, Росен Андонов, Борислав Будинов, Венцислав Гюзелев, Димитър Жеков, Диян Молдованов