Берое обърна Черно море и грабна трите точки при U17

Отборът на Черно море допусна обрат при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 17 години. “Моряците” поведоха в резултата с 2:0 през първото полувреме, а през втората част две бързи дузпи и гол в 85-ата минута, оставиха варненци бе точки от тази среща.

Резултати от 3-ия кръг на Елитната група до 17 години

Двата гола за Черно море реализира Радослав Петров. В 32-ата минута той се разписа с глава след центриране от фланга, а в 45-ата офанзивният футболист разстреля стража на Берое с крак след подаване по земя.

В сряда “моряците” на Тодор Каменов приемат Септември София в отложен мач от втория кръг. Срещата е от 12 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Константин Веселинов, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Валентин Калъчев, Пламен Аршев, Дейвид Луканов, Толга Мюрвет, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Петър Маринов (Георги Марков, Димитър Павлу, Артур Аветисян, Николай Костадинов, Александър Киров).

Снимка: chernomorepfc.bg