Септември разгроми Волов в Тервел

Септември (Тервел) разгроми с 5:0 гостуващия му Волов (Шумен) в среща от четвъртия кръг на Североизточна Трета лига. Селекцията на Антон Стоянов започна вихрено и 120 секунди след началния съдийски сигнал имаше гол аванс. Вкара го Михаил Михайлов след пробив и пас на Пламен Панайотов. Четвърт час по-късно Симеон Митев подаде, капитана Стефан Йорданов Стефанов пропусна топката и Баръш Николаев я насочи в мрежата.

В 36-ата минута 45- метров пас намери Митев, който с глава прехвърли шуменския вратар и направи резултата класически. През първата част гостите отправиха по един удар с глава на Михаил Венков и Сонер Хюсеин. В 72-ата минута Денис Кадир изведе сам срещу вратаря влезлия като резерва Венелин Стоянов и той покачи на 4:0. После шуменци отправи слаб удар с глава във вратаря. Малко преди края Кадир развини противниковата отбрана, един от защитниците падна на тревата и хвана топката с ръце, а Кадир реализира отсъдената дузпа. В последните секунди Стоянов уцели и гредата.