100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Септември (Тервел) без трима срещу Волов

По един основен футболист от всяка линия е аут от състава на Септември (Тервел) за мача срещу Волов (Шумен). Двубоят е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. В него домакините ще са без защитника Пламен Панайотов, халфа Стелиян Цеков и нападателя Мартин Кирилов. Последните двама са наказани заради червените картони, които получиха в миналия кръг при гостуването на Светкавица (Търговище). Панайотов пък ще отсъства, тъй като е ангажиран професионално с работата си на полицай. „Мачът ще е много труден, а отсътвието на тримата още повече усложнява задачата ни. Мился обаче, че ще им намерим заместници. Естествено, че ще играем за победа“, коментира пред Sportal.bg Антон Стоянов – старши треньор на Септември.