Чавдар отнесе Левски с пет гола след срещата с Камата

Тимът на Чавдар (Етрополе) разгроми Левски (Чепинци) с 5:1 в мач от петия кръг на Югозападната Трета лига. Момчетата на Йордан Юруков бяха надъхани през седмицата от легендата Христо Стоичков, който посети тяхното занимание и дори се снима с тях, след като им пожела успех срещу "сините".

Христо Стоичков се появи на тренировка на отбор от Югозападната Трета лига

Руслан Иванов (4), Мартин Василев (24, 85), Николай Стоилков (33) и Калоян Тодоров (47) бяха точни за домакините, докато Доменик Маринов отбеляза единственото попадение за гостите след точно изпълнена дузпа в 30-ата минута. Успехът е трети пореден на стадион “Чавдар” за “червените” от три домакинства през тази кампания. Съставът от Етрополе има вече 10 точки и заема пето място в класирането, докато гостите останаха с едва една точка. Левски записа четвърто поражение през този сезон.