Спортист (Своге) си тръгна с победа от Габрово и закотви Янтра на дъното

Отборът на Спортист (Своге) победи с 1:0 като гост Янтра (Габрово) в мач от осмия кръг на Втора лига. Единственото попадение бе дело на ветерана Борислав Стойчев. Бранителят реализира с глава след центриране в 67-ата минута. През първата част гостите бяха ударили и греда, така че успехът им идва резонно.

С победата си днес Спортист събра девет точки в актива си и в момента заема 13-а позиция. Янтра от своя страна остава на дъното с три точки и към момента е единственият отбор, който все още няма победа на сметката си от началото на сезона.

Янтра 0:1 Спортист (Своге)
0:1 Борислав Стойчев (67)