"Прегряване": агитката на Арсенал отпразнува гол на Сити

Привържениците на Арсенал преживяха поредния си кошмарен двубой, след като любимият им тим беше съкрушен от Манчестър Сити с 5:0 в среща от Премиър лийг. Още до 12-ата минута гостите вече бяха допуснали два гола, а в 35-ата останаха и с човек по-малко след червен картон на Гранит Джака. Веднага след отстраняването на халфа част от феновете на Арсенал директно си станаха от местата и напуснаха стадиона.

Още преди паузата Сити вкара трети гол чрез Габриел Жезус. В 53-ата минута дойде и може би най-конфузният момент за “топчиите”. Тогава Родри покачи на 4:0, при което част от гостуващата агитка започна да аплодира попадението.

Арсенал продължава да няма точка от началото на шампионата, като дори не е вкарал гол.