Момчетата на Румен Трифонов тръгнаха с успех в U17

Съставът на ЦСКА - София U17 надви с 2:1 връстниците от Нацонал в първи мач от Елитната група да 17 години. На стадиона в Панчерево през първото полувреме момчетата на Румен Трифонов бяха по-добрият отбор на терена и имаха повече възможности за гол, но нямаха шанс и двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

27 ЦСКА - София U17 - Национал U17

През втората част логичното се случи и Браян Стефков откри резултата след точно изпълнена дузпа. Последва леко отпускане и момчетата от Национал успяха да възстановят равенството. “Червените” таланти реагираха като ужилени и малко преди края Георги Димитров се възползва от хубаво подаване на Васил Христов, за да оформи крайното 2:1 в полза на домакините.