Етър II: В Дряново показахме две лица

Снощи вторият отбор на Етър (Велико Търново) загуби с 2:4 в Дряново от местния Локомотив в двубой от третия кръг на Северозападна Трета лига. Освен шестте гола, срещата предложи екстремни моменти и пълен обрат в резултата (от 0:2 до окончателното 4:2). Коментира ги треньорът на „болярите“ Николай Катъров:

„В Дряново показахме две лица. Доволен съм от представянето ни през първото полувреме, когато тотално надиграхме домакините. Поведохме с 2:0, като още в началото Денислав Георгиев уцели гредата. Чист гол пропусна и Иво Ганев при 2:1 през втората част. Именно от играта ни през второто полувреме не съм доволен. За това слабо представяне помогнаха двете ни принудителни смени, които разбиха баланса в тима. Негативно повлия и покачването на нервното напрежение в мача. Имам претенции към съдийството и конкретно за третия гол на Локомотив, който е от засда и това се вижда на снимката. Не виня обаче съдиите за посредствената ни игра след почивката. Положителното е, че за пореден път показахме, че сме колектив, личи си, че младите ни футболисти вече навлизат в мъжкия футбол“.