Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Балкан продължава с победите, а Бонев с головете

Отборът на Балкан (Ботевград) продължава отличното си представяне през този сезон в Югозападната Трета лига. Балканци победиха с 3:0 в гостуването си на Надежда (Доброславци) от 4-ия кръг на шампионата. Така “зелените” продължават да са без загубена точка, като имат пълен актив от 12 точки и делят първата позиция с Беласица (Петрич).

Нападателят Калоян Бонев даде аванс на гостите още в първата минута, реализирайки своя пети гол за сезона. Бившият голмайстор на Локомотив (София) записа името си сред голмайсторите в първите четири кръга Кристиян Ковачев удвои в 58-ата минута, а Николай Цветков-Демона също се разписа в 77-ата минута.

Съставът на Надежда (Доброславци) остана на дъното без спечелена точка и без отбелязан гол. Другият кръг Балкан приема новака ОФК Костинброд, като ще се опита да продължи победната си серия.