Левски разби Пирин със 7:0 на старта в U17

Юношите на Левски U17 стартираха с разгрома победа новия сезон в Елитната група до 17 година. “Сините” разбиха със 7:0 Пирин (Благоевград) на помощното игрище на “Герена”. Първият гол падна чак в 38-ата минута, когато Виктор Пеев даде аванс на столичани. Преслав Бачев удои в 43-ата минута, а Петко Панайотов отбеляза трети гол в 47-ата минута. Буквално след негов Бачев вкара второто си попадение в мача. Той се разписа за 4:0 в 50-ата минута. Десети минути по-късно Любомир Тодоров също записа името си сред. Голмайсторите, а в 80-та минута Панайтов също отбеляза втори гол и увеличи преднината на 6:0. Последното попадение бе на Любо Тодоров, който бе точен от дузпа и също записа второ попадение в мача.

Така талантите на треньора на Петър Карачоров започнаха повече от успешно първенството.