Балкан разби Банско (видео)

Тимът на Балкан (Ботевград) записа трети пореден успех в Югозападната Трета лига. “Зелените” надвиха с 4:1 Банско в мач от 3-ия кръг, като продължават да нямат загубена точка през този сезон. На стадион “Христо Ботев” домакините категорично надиграха своя противник и заслужено продължиха победната си серия. Два гола отбеляза Калоян Бонев (29, 72), който спечели и дузпа, Павел Петков (63) пък бе точен от бялата точка и асистира за едно от попаденията, докато Димитър (53) също беше точен за победителите. Точен за гостите бе Борислав Хазуров още е четвъртата минута.

Балкан е втори във временното класиране с пълен актив от точки, докато Банско остана без спечелена точка след третата си поредна загуба.