Головодов герой срещу Вихрен

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:0 Вихрен (Сандански) в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. В герой за домакините се превърна бившата голяма надежда на ЦСКА Павел Головодов. Той вкара и двете попадения от дузпи - по една в двете полувремена. Миналата събота Головодов донесе и победата на  своя тим над дубъла на Пирин (Благоевград) с гол в последните минути.

За Пирин това бе трети пореден мач без загуба и възпитаниците на Димитър Крушовски са трети с актив от 7 точки. За Вихрен поражението бе трето поред и отборът от Сандански е на дъното. А му предстои и второ гостуване за тази седмица на дубъла на Пирин Благоевград в събота.