Хебър оглави Втора лига

Отборът на Хебър излезе начело във Втора лига. Това стана след днешната домакинска победа с 3:1 над Спортист (Своге) в мач от шестия кръг на първенството.

Гостите откриха чрез Стивън Славков в 25-ата минута. Те можеха да удвоят в края на първата част, но Томислав Павлов пропусна дузпа, която бе отсъдена за нарушение на вратаря Дебърлиев срещу Панчев.

След почивката футболистите на Николай Митов се активизираха и вкараха три безответни гола.Ивайло Михайлов изравни в 63-ата минута, ав 79-ата Емануил Манев осъществи пълния обрат.

Живко Петков сложи точка на спора с попадение в 85-ата минута.

Така Хебър събра 13 точки, колкото имат Спартак (Варна) и Марица), но тимът от Пазарджик е с най-добра голова разлика.

ХЕБЪР и СПОРТИСТ (СВОГЕ) 3:1

0:1 Стивън Славков 25
1:1 Ивайло Михайлов 63
2:1 Емануил Манев 79
3:1 Живко Петков 85