Дубълът на Септември (София) разби Вихрен в Сандански

Вторият отбор на Септември (София) разби като гост Вихрен (Сандански) в мач от втория кръг на Югозападната Трета лига. Играчите на Иван Гешев победиха с 4:1 домакините, като не им оставиха почти никакви шансове.

Оборище не се шегува, вкара 6 на Левски (Чепинци)

На полувремето септемврийци водеха с два гола аванс, дело на Крис Вълчинов в 18-ата и 42-ата минута. В 52-ата Вихрен намалиха изоставането си, отбелязвайки едно попадение. В 58-ата и в 88-ата минута обаче Мартин Тодоров затвърди добрата игра на Септември, като заби нови два гола в мрежата на Иван Топалов, за да оформи крайното 1:4.

След втория кръг столичани заемат 6-ата позиция с 4 точки, а в следващата среща приемат отбора на Кюстендил. Вихрен от своя страна остава на 18-ото място с 1 точка.