100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:4

Божиков и компания продължават в плейофа на Лига Европа

Слован (Братислава) с Васил Божиков продължава напред в плейофа за влизане в групите на Лига Европа. Нещо повече - при неуспех, Слован ще играе в групите на новия турнир Лига на конференциите.

Словашкият отбор завърши у дома 1:1 с Линкълн Ред Импс от Гибралтар, но успехът с 3:1 в първия мач се оказа повече от достатъчен, за да продължи напред в надпреварата.

Единственото попадение в мача отбеляза Яромир Жмърхал в 38-ата минута. В началото на втората част словашкият тим остана с човек по-малко, след като Вернон Де Марко беше изгонен с втори жълт картон.

Натискът Линкълн Ред Импс даде резултат в края, когато тимът от Гибралтар стигна до равенство чрез Кике Гомес.