Миньор почти уволни Лаптопа

Тимът на Миньор (Перник) надви с 1:0 Янтра насред Габрово в мач от 4-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение беше дело на Методи Костов, който се разписа с глава в 70-ата минута. Загубата е трета за домакините, които имат едва една точка, като заемат предпоследното място.

Играчите на Христо Янев пък делят първото място с Хебър и Марица. “Чуковете” имат 10 точки след третата си победа от четири двубоя.

Поражението може да се окаже последно за Костадин Ангелов - Лаптопа начело на габровци.

Двубоят беше изключително равностоен, като и двата тима имаха своите шансове, но част от домакините се оплакаха от рефера Петър Григоров за отсъжданията му през сериозна част от срещата.

Янтра 0:1 Миньор (Перник)
0:1 Методи Костов (70)