Трабзонспор и Молде не се победиха в луд мач

Трабзонспор и Молде не излъчиха победител в първия сблъсък помежду си от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двата тима обаче направиха изключително вълнуващ сблъсък, който завърши при резултат 3:3, като домакините на три пъти повеждаха, а гостите три пъти изравняваха.

Антъни Нуакаеме даде преднина на Трабзонспор в 15-ата минута, но Ола Бриндхилдсен изравни в 31-ата.

Витор Уго отново изведе домакините напред в 58-ата минута, но отново Бриндхилдсен възстанови равенството в 64-ата минута.

Джанини направи резултата 3:2 в 74-ата минута, но Ецъс Хусайн бе точен за 3:3 в 85-ата минута.

В добавеното време турците можеха да стигнат до победата, след като получиха дузпа в своя полза, но Анастасиос Бакасетас не успя да вкара от бялата точка и срещата завърши без победител.

Така можем да очакваме изключтелно интересен реванш, а на този етап е трудно да се прогнозира кой от двата тима ще успее да изкове победата и да продължи напред.