Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Устрем победи юношите на Спартак (Вн)

Устрем (Дончево) се наложи с 3:0 над юношите (U17) на варненския Спартак в контрола, играна в Добрич. Стана интересен двубой, но до почивката гол не падна. После футболистите на Устрем подчиниха варненските юноши за 20 минути. Първо в 55-ата Краси Петков се измъкна сам срещу вратаря на Спартак и го преодоля – 1:0. Десетина минути по-късно Ерсин Елмаз удвои с глава след центриране на съотборник. Преслав Пасев направи резултата класически в 76-ата минута. Юношеската формация на варненци също имаше голови възможности, но не се възползва.