Локо (Мездра) и Ботев (Враца) II си скъсаха мрежите

4:4 приключи приятелската среща в Мездра между местния Локомотив и втория отбор на Ботев (Враца). Първото полувреме протече при тоталната доминация на домакините. Десетина минути след началния съдийски сигнал Пламен Венелинов получи топката в коридор, финтира защитник и прехвърли врачанския страж за 1:0. Последваха три фрапантни пропуска на Ивайло Златев пред вратата на Ботев. В 18-ата минута Давид Стоянов удвои с неспасяем удар по диагонала.

След още толкова време врачански футболист, фаулира съперник и Митко Милчев вкара дузпата за класическото 3:0. Секунди преди почивката Станислав Петков се възползва от пас на Йордан Желев и откри головата сметка на гостите. През втората част за Локо игра друг състав. Съперникът се възползва и заигра по-настървено. В 50-ата минута Пламен Спасов реализира от дузпа за 3:2. Малко след това Тодор Горанов изравни резултата. При ответната атака обаче Венелинов засече центрирата топка от Милен Василев – 4:3.

Скоро съотборникът му Радослав Зарев извърши нарушение и рефура му вдигна втори жълт и червен картон, а на мястото на провинилия се влезе негов съотборник. В 68-ата Ивайло Дудушки асистира за второто попадение на Спасов в мача за 4:4. Участие в контролата от гостте взеха трима 15-годишни и двама на 16 г.