Дубълът на ЦСКА 1948 се справи с Нафтата

Вторият отбор на ЦСКА 1948 победи с 3:1 Нефтохимик в мач от втория кръг на Втора лига. В 28-ата минута домакините откриха с гол на Димитър Илиев след пас на Ивайло Климентов. Десетина минути по-късно Александър Георгиев с бомбен изстрел удвои.

17 ЦСКА 1948 II - Нефтохимик

В началото на втората част Нефтохимик намали след разбъркване, при което Мартин Минчев бе най-съобразителен. В следващите минути гостите имаха на два пъти претенции за дузпи, но не бяха чути. В края на срещата Денислав Александров оформи крайното 3:1 след бърза контраатака и пас на Илиев.

ЦСКА II 3:1 Нефтохимик
1:0 Илиев (28)
2:0 Георгиев (39)
2:1 Минчев (51)
3:1 Александров (90)