100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Добруджа остана без победа, а Ботев (Пловдив) ІІ без загуба

Тимът на Ботев (Пловдив) ІІ записа второ поредно равенство във Втора лига. Младият състав на “канарчетата” стигна до 1:1 в гостуването на Добруджа от втория кръг на първенството, след като губеха в резултата до 78-ата минута, когато резервата Иво Казаков изравни. Преди това в 19-ата минута Данаил Димов бе дал предимство на домакините с глава.

През първата част играчите на Стефан Славов бяха по-активни и заслужено водеха, но предвид множеството проблеми в тима, през втората част не успяха да запишат първи успех в тази кампания. Голът, който донесе точката на гостите падна в 78-ата минута, когато Казаков се разписа с глава. Интересното е, че именно той бе точен в 85-ата минута и за равенството с Литекс преди седмица.

Гостите пък след равенството с ловчанлии, сега взеха точка и от Добрич, която е първа за “жълто-зелените”, които стартираха с тежка загуба в Созопол.

Добруджа 1:1 Ботев (Пловдив) II
1:0 Димов (19)
1:1 Казаков (78)