Тимът на Попето нямаше проблеми и в реванша

Сочи с лекота се класира за третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Без Ивелин Попов, който не беше в групата за двубоя, тимът на Владимир Федотов победи с 4:2 като гост Кешла и продължава напред с общ резултат 7:2. Следващият съперник на Сочи ще е един измежду Партизан и Дунайска Стреда.

Въпреки успеха с 3:0 преди седмица, руснаците подходиха сериозно и излязоха с титулярния си състав. Марко Дуганджич откри в полза на Сочи в 21-ата минута, но в 35-ата Фелипе Силва изравни. До почивката гостите вкараха и втори гол, дело на Никита Бурмистров със силен удар с левия крак.

в 52-ата минута Фелипе Силва се подигра с няколко бранители на Сочи и топката стигна до Рахман Хаджиев, който се разписа за 2:2. Азерите обаче нямаха сили за повече. Данил Прохин в 70-ата минута възстанови аванса на Сочи, а в 82-ата Дуганджич засече центриране на Терехов и оформи успеха на руския тим.