Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Тотнъм отново вкара три в контрола

Тотнъм вкара три гола във втора поредна контрола от предсезонната подготовка. Тази вечер “Шпорите” победиха с 3:1 МК Донс. Преди дни пък тимът надигра с 3:0 Колчестър.

МК Донс можеше пръв да открие резултата в 6-ата минута, но Матю О’Райли пропусна дузпа.

Така Хюн-Мин Сон даде преднина на “Шпорите” в 35-ата минута, а Деле Али удвои в 57-ата. Лукас Моура пък бе автор на третия гол в 81-ата минута.

В 84-ата минута Джон Фрийман направи загубата на домакините малко по-почетна, оформяйки крайното 1:3.

Тотнъм е планирал още две контроли с големите си лондонски съперници Челси на 4 август и Арсенал на 8 август. В първия мач за сезона пък “Шпорите” ще домакистват на шампиона Манчестър Сити.