Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Бивш играч на ЦСКА вкара гол на Уулвърхамптън

Футболистът от Венецуела е собственост на Уотфорд и игра под наем на "Българска армия", а този сезон ще бъде преотстъпен на тима от Сегунда дивисион.Доскорошният футболист на ЦСКА - София Адалберто Пеняранда се отличи с хубав гол при победата на настоящия му тим Лас Палмас с 3:2 над английския елитен Уулвърхамптън в контрола, играна в Марбея.

В 45-ата минута Адалберто Пеняранда направи резултата 2:0 за Лас Палмас с впечатляващ удар. Той вече се бе отличил и преди това, след като негов шут бе спасен от португалския вратар на "вълците" Жозе Са, но Гарсия бе точен при добавката за 1:0. След почивката за испанския втородивизионен тим попадение вкара и Хесе, а за Уулвърхамптън точни бяха Хувър и Гибс-Уайт за крайното 3:2.