Дубълът на Ботев (Пд) тръгна с реми

Литекс изпусна да победи дубъла на Ботев (Пловдив) на старта във Втора лига. Срещата започна по отличен начин за футболистите на Живко Желев, които откриха резултата още в осмата минута. Денислав Станчев поведе своите с точен удар, след като получи топката със скрит пас от капитана Пламен Николов. В 30-ата минута гредата спаси стража на Литекс Илия Шаламанов - Тренков, като това беше най-чистото положение за "канарчетата" преди почивката. В 83-ата минута обаче Иво Казаков от домакините успя да намери мрежата и да фиксира крайното 1:1.

Снимка: botevplovdiv.bg