Косовски тим удържа 0:0 срещу Фейенорд

Косовският тим Дрита удържа 0:0 у дома срещу нидерландския гранд Фейенорд в първи двубоя от втория квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите. Нидерландците подходиха със самочувствие и пуснаха двама дебютанти в стартовия състав.

Фейенорд имаше надмощие, но игра с твърде ниско темпо, особено пред първата част, когато създаде само едно положение. В същото време домакините не показаха почти нищо. Ситуацията след почивката не се промени, като ротердамци пропуснаха добра възможност в 70-ата минута чрез Гус Тил.

В самия край на мача влезлият като резерва Франческо Антонучи пък нацели греда. Така Фейенорд ще трябва да се потруди доста на реванша, след като не успя да вземе аванс в Косово.