Жилина ужили болезнено новия отбор на Илиан Илиев - младши

Словашкият Жилина записа ценен успех с 3:1 като гост на кипърския Аполон (Лимасол) в първи двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Новото попълнение на кипърци Илиан Илиев - младши не взе участие в срещата, която се проведе на стадиона в Ларнака.

Двубоят започна фантастично за гостите, които откриха още в 4-ата минута с попадение на Давид Дюриш. Басел Джради изравни в 24-ата, но в самия край на полувремето Ян Бернат отново изведе гостите напред.

Отново Бернат от дузпа в 51-ата оформи крайното 3:1 и така Жилина гледа уверено към третия квалификационен кръг в надпреварата.