Легия се измъкна срещу Флора

Полският гранд Легия Варшава се измъкна срещу естонския Флора в двубой от втория предварителен кръг за влизане в групите на Шампионската лига. Двубоят в полската столица завърши с успех 2:1 за домакините, които стигнаха до успеха в добавеното време.

Бартош Капустка даде ранен аванс за Легия, но гостите изравниха малко след началото на втората част, когато се разписа Сапинен. Резултатът се запази до края на редовното време, а в добавените минути в герой за Легия се превърна португалецът Рафаел Лопеш.

Двубоят беше специален за един от феновете на Легия, който беше пропътувал над 1000 км, за да подкрепи любимците си. Той получи специален подарък от клуба - фланелка с надпис 1160 км, връчена му от играча Матиас Йохансон.