Миньор (Перник) излъга Литекс с гол от фаул в контрола, Смоленски дебютира

Миньор (Перник) победи с 1:0 Литекс (Ловеч) в приятелска среща, играна в Правец. В 32-ата минута Божидар Васев реализира единственото попадение след изпълнение на фаул от десния ъгъл на наказателното поле.

Пращат талант на ЦСКА - София в Миньор

Стана равностоен двубой с минимален игрови превес за перничани. Те създадоха четири добри възможности за гол, а съперник им три, но нито една от тях не беше оползотворена. Всички налични футболисти на двата отбора взеха участие в контролата. През второто полувреме пък своя дебют за "чуковете" направи преотстъпения от ЦСКА - София Мартин Смоленски.