Локо (Горна Оряховица) вкара пет пъти на малките „боляри“

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми с 5:0 вторият отбор на Етър (Велико Търново) в приятелска среща. Резултатът е достатъчно красноречив за съотношението на силите на терена. Селекцията на треньорския тандем Марин Байчев – Лъчезар Русев пропусна да вкара поне още толкова. Юношеската формация (съставена от набори 2003 г. и 2004 г.) на гостите беше повалена за 11 минути в началото на срещата. Тон за успеха на „железничарите“ даде Илиян Илиев с попадението си във 2-ата минута. 180 секунди по-късно Георги Колев удвои. В 13-ата минута търновски футболист си вкара автогол. Пет минути преди почивката Колев се разписа за втори път. Петият гол във вратата на Етър II заби бившият му капитан Димитър Байдаков. Златин Боянов беше най-близо до почетно попадение за тима от Велико Търново.