Жилина громи в Лигата на конференциите

Отборът на Жилина записа разгромна победа с 5:1 над Дила Гори от Грузия на старта на участието си в новия турнир Лига на конференциите. Съставът от Словакия може да се чувства с единия крак в следващата фаза след този успех.

Ананг откри резултата за домакините в 6-ата минута, а в 25-ата минута Дуриш удвои. Третият гол бе дело на Бичакчян в 56-ата, а четвъртият отбеляза отново Дуриш в 63-ата минута. Джибрил пък направи резултата 5:0 в 81-ата минута.

Дила Гори вкара почетен гол в 84-ата минута, който дава минимални надежди на тима, че може да търси обрат в реванша след седмица.