Спас Делев наказа ЦСКА 1948 в последните секунди

Тимът на Арда надви с 1:0 ЦСКА 1948 в контролата между двата тима в Банско. Единственото попадение бе дело на Спас Делев, който се разписа в последните секунди на мача. Успехът ще даде самочувствие на "сините", които се готвят за дебют в европейските клубни турнири след около 14 дни. "Червените" бяха с голяма част от резервите, но Галин Иванов, Денислав Александров и Мартин Хайдаров бяха сред стартовите 11.

В 30-ата минута  бранителят Борислав Вакадинов изчисти от голлинията опасна атака на Арда и така резултатът остана 0:0 до почивката. През втората част отлични шансове за гол се откриха пред Стелиян Добрев и Ариф Ферадов за столичани, както Светослав Ковачев и Томислав Йорданов за кърджалийци. Чак в 89-ата минута Делев се разписа и донесе победата на Арда.

АРДА - ЦСКА 1948 1:0
1:0 Делев (89)