Гърция надви Норвегия в контрола

Отборът на Гърция победи с 2:1 Норвегия в контролен мач, който се изигра на стадион “Ла Росаледа” в Малага. Звездата на скандинавците Ерлинг Холанд игра цял мач, но не успя да спаси тима си от поражение. Само преди дни той именно донесе успеха с 1:0 над Люксембург с 1:0 в добавеното време.

Ерлинг Холанд спаси честта на Норвегия срещу Люксембург

Южните ни съседи откриха резултата в 13-ата минута чрез Йоргос Мацурас. Само осем минути по-късно резултатът беше удвоен, като попадението отбеляза Анастасиос Андруцос. През втората част Норвегия стигна до почетен гол чрез Стефан Страндберг след асистенция на Мартин Йодегор. Резултатът се запази до края.