Партизан надигра, но падна от Локомотив в Мездра

Локомотив се наложи с 2:1 в Мездра над Партизан (Червен бряг). Двубоят е от последния за сезона 34-и кръг на Северозападната Трета лига. Гостите бяха по-добри през цялото време. Неумението пред гола обаче ги провали. На два пъти през първото полувреме Ангел Русев пропусна да открие резултата. Опасни удари към вратата на „железничарите“ отправиха Христо Димов и Димитър Димитров. Последният все пак се реабилитира в 50-ата минута, когато завърши самостоятелен пробив с гол – 0:1. След това той уцели и гредата. После пак на два пъти Русев не успя озовал се очи в очи с мездренския страж. Домакините изковаха успеха в последния четвърт час. Първо в 75-ата минута Давид Стоянов изравни. Срещата отива към приключване, когато Николай Генов беше най-съобразителен в суматоха пред вратата на Веселин Ганчев и вкара в 87-ата минута.