Пещера (Галата) се справи с дубъла на Ботев (Враца)

Пещера (Галата) се наложи с 2:1 над втория състав на Ботев (Враца) в мач от последния за сезона 34-и кръг на Северозападна Трета лига. Селекцията на Ивайло Петков изкова успеха за 3 минути в началния четвърт час. 12-ата минута Младен Русков откри резултата отблизо след пас на съотборник. Малко след това Радослав Радославов се пребори със съперник и шутира в горния ляв ъгъл за 2:0. Преднината успокои домакините и мача вървеше в спокойно. В 60-ата минута влезлият като резерва Пламен Спасов фаулира играч на Пещера и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. Минути по-късно врачански футболист уцели гредата. Четвърт час преди края Младен Николаев спря с нарушение противник и Йордан Желев реализира дузпата за окончателното 2:1.