Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Хеттрик на юноша на Лудогорец зарадва Дреновец

Отборът на Дреновец победи с 5:0 Пещера (Галата) в мач от предпоследния от Северозападната Трета лига. С хеттрик се отчете юношата на Лудогорец Георги Стоянов, който вкара още в първата минута, а удвои в 12-ата. Третото му попадение дойде в 68-ата минута. Междувременнно Алекс Веселинов и Калоян Цветков също вкараха във вратата на гостите. В класирането Дреновец е на девета позиция, докато Пещера е предпоследен с 29. Последният Трявна обаче е далеч с едва осем точки.

Дреновец - Пещера 5:0
1:0 Георги Стоянов (1)
2:0 Георги Стоянов (12)
3:0 Алекс Веселинов (30)
4:0 Калоян Цветков (56)
5:0 Георги Стоянов (68)