НСА приближава титлата след нов двуцифрен успех

Шампионът НСА записа втора поредна изключително гръмка победа с двуцифрен резултат. “Студенките” разбиха с 14:0 Левски (Чепинци) в мач от 21-ия кръг на Женското първенство SWISS Capital League, след като преди седмица биха със 17:0 Янтра.

Шампионът НСА лети към титлата след 17:0

Лидерът в първенството не остави никакъв шанс на младите девойки на гостите, като записа 21-и пореден успех през сезона в шампионата.

Александра Янева, която откри резултата още във втората минута, отбеляза четири попадения. Тя бе точна във 2-ата, 20-ата, 22-ата и 30-ата минути. С хеттрик се отличи Ивелина Павлова (43,45,73). Другите голове бяха дело на Джесика Котс (10), Яна Йорданова (31), Валентина Господинова (54), Полина Димитрова (56), Нора Димитрова (61) Виктория Цветкова (79) и автогол на Гергана Танева (78).

НСА е категоричен лидер с пълен актив от 63 точки и голова разлика 130:3, докато Левски (Чепинци) остана на последно място със само три точки след своята 20-та загуба за сезона.