Левски (Лом) вдигна купата след нов успех

Шампионът за сезона 2020/2021 година в Северозападната Трета лига Левски (Лом) надви с 2:0 Локомотив (Дряново) в мач от предпоследния 33-и кръг на първенство. Попаденията бяха отбелязани от Петко Петков, който засече центриране в 8-ата минута, и Николай Николов, разписал се с глава в 80-ата минута.

От щаба на домакините дадоха шанс на повече играчи, които имат по-малко игрови минути през сезона, но въпреки това “сините” нямаха проблем срещу гостите. Домакините дори можеха да спечелят и по-убедително, ако футболистите на тима бяха по-концентрирани пред вратата на противника. След мача Бончо Генчев и Румян Вълков връчиха купата и златните медали на шампионите.

Левски остана без загуба и актив от 87 точки, докато гостите са 10-и с 46 точки.