Левски (Лом) удари дубъла на Етър

Лидерът на Северозападната Трета лига – Левски (Лом) надигра във Велико Търново с 3:2 втория отбор на Етър в мач от 32-ия кръг на първенството. Заслужен успех на гостите, които след третия си гол намалиха темпото и спокойно доиграха оставащите минути. Левскарите дадоха заявка за трите точки още до средата на първото полувреме. Йордан Йорданов откри головата им сметка в 10-ата минута. Четвърт час по-късно Мариян Огнянов удвои. Скоро обаче Кристиян Кънчев върна интригата – 1:2. До почивката младият търновски страж Пресиян Петков за пореден път показа голям потенциал, опазвайки мрежата си от още попадения. В средата на втората част Петко Петков отново направи разликата от два гола повече за ломския тим. След това малките „боляри“ поизравниха играта. В 71-ата минута капитана им Димитър Байдаков вкара от дузпа за крайното 2:3.